Ήττα για τους Άνδρες από τη Βουλιαγμένη

PAN VOUL NOEM 21

Τη πρώτης ήττα για τη φετινή περίοδο γνώρισε η ανδρική μας ομάδα απόψε στο κλειστό κολυμβητήριο της Νέας Σμύρνης. Η ομάδα μας ηττήθηκε από τη Βουλιαγμένη με 14-7 και πέρασε πλέον στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας του Β΄ομίλου, όπου ισοβαθμεί με 12 βαθμούς με τον Υδραϊκό.

Οι παίκτες του Κώστα Δήμου δεν ξεκίνησαν καλά απόψε στο παιχνίδι και βρέθηκαν να χάνουν με 4-1 στη πρώτη περίοδο και 7-2 στο ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο βελτίωσαν την απόδοσή τους όμως ήταν πια αργά και στο τέλος γνώρισαν τη πρώτη τους ήττα.
Πρώτος σκόρερ για την ομάδα μας ο Τάκης Δήμου με 3 τέρματα, ενώ 2 γκολ πέτυχε ο Διονύσης Μπραϊμης.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 7-14

Οκτάλεπτα: 1-4, 1-3, 3-3, 2-4.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κώστας Δήμου): Λιμαράκης, Κοπελιάδης, Μπουζαλάς, Ζουρίδης, Μπραΐμης 2, Νταλάπας, Καλαϊτζής, Μουρατίδης 1, Παπάκος, Μοσκόφ 1, Δήμου Δ. 3, Καπετανάκης, Καζάκος, Κουκουνάς, Μαυράκης.

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Χρβόγε Κόλιανιν): Τζωρτζάτος, Μυλωνάκης 1, Αλαφραγκής 1, Γκιουβέτσης 3, Τρούλος, Πάπαριτς 1, Λόζινα 1, Καλογερόπουλος 3, Χαλυβόπουλος 3, Καπότσης, Κουρούβανης Ν., Σκουμπάκης 1, Ανδρεάδης, Καστρινάκης Ν., Καστρινάκης Αθ.

Διαιτητές: Σταυρίδης, Κωνσταντινίδης

Αλυτάρχης: Δημήτρης Γαλήνας

LOGO POOL SPORT TRANS 300 diaplo logo black 300 moustardomelo logo trans 300 Thalassa trans 300