Ήττα από τη Βουλιαγμένη οι Έφηβοι

photo_1
Η ομάδα των Εφήβων μας παρά τη πολύ καλή εμφάνιση γνώρισε την ήττα από τη Βουλιαγμένη με 10-6 για τη τρίτη αγωνιστική του τουρνουά. Οι παίκτες του Δημήτρη Δημακόπουλου με τη σημερινή τους απόδοση έδειξαν ενθαρυντικά στοιχεία για μια καλή πορεία στη φετινή αγωνιστική περίοδο. Η Βουλιαγμένη προγήθηκε στη πρώτη περίοδο με 2-0, στη δεύτερη περίοδο οι παίκτες μας ισορρόπησαν το παιχνίδι και το σκορ στο ημίχρονο ήταν 4-2 υπερ των αντιπάλων. Στη τρίτη περίοδο με κάποια λάθη των παικτών μας οι φιλοξενούμενοι αύξησαν τη διαφορά σε τέσσερα γκολ 8-4 την οποία διατήρησαν μέχρι και τη λήξη.
Στο άλλο παιχνίδι της τρίτης αγωνιστικής ο Παναθηναϊκός νίκησε το Μίλωνα με 15-11, η ομάδα του τριφυλλιού πήρε το προβάδισμα στο σκορ από τη πρώτη περίοδο με 3-2 και τη διατήρησε σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.

Αύριο το πρωϊ η ομάδα μας έχει ρεπό και το απόγευμα θα αντιμετωπίσει τον Εθνικό.